Profil společnosti

  Profil společnosti

Jsme ryze česká společnost sázející na flexibilitu, profesionalitu a odpovědnost. Zaměřujeme se na ICT poradenství, ICT integraci a lidské zdroje pro IT projekty. Náš tým se skládá ze zkušených odborníků a manažerů, kteří mají za sebou zkušenosti z mnoha projektů v různých typech společností. Protože nikdo neumí všechno, sázíme také na těsnou spolupráci s velkými, tak i malými ICT společnostmi a externími konzultanty, což nám umožňuje flexibilně doplňovat portfolio služeb, ale i kapacitu zdrojů v závislosti na rozsahu a složitosti projektu.

Naší prioritou je naplnění potřeb našich zákazníků a optimalizace návratnosti jejich investovaných prostředků. Naše služby jsme vždy schopni maximálně přizpůsobit individuálním potřebám klienta.

Mise společnosti

Našim klientům i spolupracovníkům přinášíme dlouhodobý vztah založený na znalostech, porozumění a vzájemné důvěře. Pracujeme s nejnovějšími technickými novinkami a složitými technologickými řešeními, které uzpůsobujeme individuálním potřebám infrastruktury zákazníka. Klademe důraz na srozumitelnou komunikaci se zákazníkem, a profesionální přístup ke všemu co děláme.

© 2024 Copyright 360ICT Specialisté na vše kolem ICT. Všechna práva vyhrazena.
Nesledujeme návštěvnost, proto po Vás nechceme potvrdit cookies.